AENMM12B13.6
Countersunk Head Threaded Insert – Closed End Keyless
AENMM12B13.6
规格
螺纹尺寸
M12 x 1.75
每 1000 磅重量
69.8
CAD零件编码
103658
ATLAS产品铆接范围
11.10mm, 11.10mm – 13.60mm, 13.60mm
B Ref._mm
22.79mm
E Max._mm
18.60mm
F + 0.13_mm
3.05mm
Install Drill Size Ref._mm
15.90mm
Install Hole Size Max._mm
16.13mm
Install Hole Size Min._mm
15.90mm
K Ref._mm
16.35mm
L ± 0.38_mm
42.50mm
C 最大_毫米
3.15mm
øD – 0.1_mm
15.88mm
Pull Up Factor_mm
4.70mm